Mass: We pray. ‘n Game vir die gullable gelowiges

In Fokken Zef Videos deur griffin9 Eiertjies

As hulle effens slimmer was, sou hulle dit Mass: Wii Pray genoem het, maar dit nou maar daar gelaat. Met hierdie verskriklik kak game kan jy binnekort kerk toe gaan deur net by die huis op jou gat te sit voor die TV. Amper soos Trinity (of whatever die channel se naam is) net beter. Jy kan interact en deelneem aan activities! Moeg om jou hangover saam kerk toe te vat? Gatvol vir die ou met die pens en snor se brannas asem langs jou op die harde houtbank op ‘n Sondagoggend? Fok dit alles! Nou kan jy drink en kerk toe gaan terselfde tyd! Prys hom!

Die sadste deel is dat hierdie nie ‘n joke is nie. Die game bestaan regitg. Jirre jissis. Gelukkig het hulle na 2000+ jaar uiteindelik ontdek dat religion ‘n game is. En by the looks of it, ‘n moers kak een daarby:

Hierdie post is 50 keer in totaal gelees en 1 keer vandag gelees.

Watkykjy staan op 1,362,196 post views in totaal sedert 1 November, 2019.

Share dit faktap
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
griffinMass: We pray. ‘n Game vir die gullable gelowiges

Comments

 1. Anonymous

  Hey dumb shit, dis 'n katolieke game. En ja ek stem saam dat katolieke religion 'n game is maar nie alle kerke is so nie. So nee mens kan nie kerk by die huis he nie. En dit lyk fake.

 2. Anonymous

  Dit lyk fake. En dis katoliek, so mens kan nie kerk by die huis he nie want dis nie dieselfde as ons kerke nie. Hoe kan jy religion oordeel as jy duidelik geen idee daaroor het nie. Jys die fake een dumb shit.

 3. Kobus

  Dit lyk nie real nie. En dis katoliek so mens kan nie kerk by jou eie huis hou met die game nie want ons kerke is nie so nie. Moenie religion oordeel as jy geen idee daaroor het nie. Jou lewe is die game, en dis nog 'n fake game ook.

 4. Anonymous

  Wie het religion ge-oordeel? Moenie se dat iemand nie 'n idee het as jy nie eers die persoon ken nie. Wat ek bedoel is dat die hele idee van 'n religious game. En ek kan sien dit is katoliek. Funny hoe touchy mense is en begin mense tune. Soos om te sy my lewe is 'n game, en 'n fake een nogals. Maar jy se 'julle kerke' so nie. Baie voorbeeldig van jou. Is al die mense van julle kerk so?
  Gaan dink bietjie voor jy praat.

 5. Anonymous

  Snaaks hoe mense se 'hulle kerke' is nie so nie. Ek neem aan dit maak hulle baie goeie mense. So goed dat hulle vir ander mense kan se dat hulle geen idee van religion het nie en hulle lewens fake is. Snaaks hoe moer sensetief daai mense is. Vinnig op hulle perdjie. Tsss tsss…

 6. JPS

  O fok daai spul wat opgewonde raak oor hierdie game gaan hulself beskuit as hulle uitvind dit is eintlik advertising vir "Dante's Inferno: Go to Hell". A nuwe game van EA wat vroeg in 2009 uitkom…
  Check die website at: http://www.masswepray.com en click sommer anywhere op die site om die ware jakob te sien.

 7. kerneels

  jy weet jy het gewen waneer die dominee jou vra as jy al ooit intiem gewees het met 'n ouer man…en jou dan "inlyf" met god se woord

Gooi Comment